Навчально-Наукова Бібліотека Увійти або Зареєстуватися

Використання Куків

Куки, також відомі як HTTP куки, веб-куки, або куки браузера, являє собою невеликий фрагмент даних, відправлених з сайту і зберігаються у веб-браузері користувача в той час як користувач переглядає SCIARY веб-сторінки. Щоразу, коли користувач завантажує веб-сайт, браузер посилає куки назад на сервер, щоб повідомити про попередню активність користувача.

SCIARY використовує куки для Аутентификації користувачів і в цілях безпеки. Куки надають інформацію, коли користувачі увійшли в систему. Вони показують вам актуальну і соціальну інформацію, коли ви використовуєте SCIARY.

Що таке куки?

Куки були розроблені, щоб бути надійним механізмом сайтів та пам'ятати динамічну інформацію або записувати інтернет-активності користувача (у тому числі натиснувши певні кнопки, увійшовши в систему, або записи, сторінки яких відвідував користувач ще кілька місяців або років тому).

Хоча куки не можуть містити віруси, і не можуть встановити шкідливі програми на комп'ютері, куки стеження і особливо куки сторонніх відстежень зазвичай використовуються як способів компіляції довгострокових записів, перегляду історій фізичних осіб - потенційної загрози конфіденційності. Куки можуть зберігати паролі раніше створені користувачем, наприклад, номер кредитної картки або адреси. Коли користувач звертається до веб-сайту з функцією куків вперше, куки відправляються з сервера в браузер і зберігаються з браузером в локальному комп'ютері. Пізніше, коли цей користувач повертається до того ж веб-сайту, сайт буде ідентифікувати користувача з збереженого куком інформацією користувача.

Інші види куків виконують основні функції в сучасній Інтернет мережі. Можливо, найголовніше, куки аутентифікації найбільш поширений метод, використовуваний веб-серверами, щоб знати, чи користувач увійшов в систему чи ні, а також під яким паролем вони увійшли до системи. Без такого механізму, сайт не буде знати, чи варто відправити сторінку, що містить конфіденційну інформацію, або вимагають, щоб користувач аутентифікував себе, увійшовши в систему.

Можливі проблеми з куками

Для використання SCIARY користувач повинен дозволити використання куків в налаштуваннях браузера. Для отримання додаткової інформації ознайомтесь з веб-документацією налаштування браузера.