Навчально-Наукова Бібліотека Увійти або Зареєстуватися
eLearning

електронне навчання


SCIARY ресурси забезпечують повномасштабну підтримку процесу електронного навчання. Електронне навчання є надзвичайно динамічним сектором. Кожного дня застосовуються сотні нових підходів у вивченні світу.

Електронне навчання є освітньою технологією, яка в електронному вигляді або технологічно підтримує навчання та викладання. Сьогодні електронне навчання безпосередньо пов'язане з обміном інформацією через мережу Інтернет. Веб-технологія (HTML 5, CSS, JavaScript, ActionScript) може задовольнити будь-які «божевільні» ідеї, які реалізують навчання. Текстові, візуальні, звукові, ігрові, технології моделювання в режимі реального часу, тепер доступні для педагогів. Все це допомагає залучити всіх бажаючих вчитися.

На сьогоднішній день системи дистанційного навчання зробили крок вперед комп'ютерів. Користувач ресурсу електронного навчання може використовувати різні електронні пристрої, задля доступу до знань. Не важливо, використовуєте ви комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон або інший електронний пристрій для доступу до ваших улюблених електронного навчання ресурсів. Електронне навчання підходить для дистанційного навчання та гнучкого навчання. Не варто сидіти вдома і читати книги. Користувачі можуть подорожувати і вчитися. Вони можуть зробити це в будь-якому місці в будь-який час. Світ навчання не має кордонів і доступний 24 години 7 днів на тиждень.

Технології електронного навчання були застосовані на всіх рівнях навчання і стрімко зростає. Дошкільні, середні, вищі навчальні заклади, компанії і багато інших використовують його сьогодні.

crazy teacher

Електронне навчання було прийнято і використовується різними компаніями для інформування та просвіти як своїх співробітників так і клієнтів. Інші області росту включають розвиток персоналу, де співробітники можуть здобути цінні навички на робочому місці.

Технології електронного навчання заощадить час і гроші. Це є ключовим моментом електронного навчання. У цей спосіб технології електронного навчання є ключовою особливістю глобального освітнього процесу і ключем до успіху.