Навчально-Наукова Бібліотека Увійти або Зареєстуватися

Формування навчально-наукової інформації

SCIARY використовує спеціальне програмне забезпечення для сканування інтернет сторінок. Під час процесу сканування SCIARY відкриває нові наукові статті та додає їх до наукової бази даних. SCIARY використовує унікальні пошукові алгоритми, які виявляють веб-сайти, які можуть містити наукові дані і додають їх до сканування.

Процес сканування починається з пошукового алгоритму знаходження веб-сайтів з науковим змістом. Пошук буде обробляти різні системи автоматичного управління веб-сайтів, які орієнтовані на вільне розповсюдження наукових робіт (наприклад OJS, DSpace та інші). SCIARY відвідує головні сторінки кожного веб-сайту і виявляє посилання, які можуть бути пов'язані з науковим змістом і додає їх до списку сканування. Інформація, яка буде виявлена як наукова з певним рівнем імовірності буде додана до індексу SCIARY.

Як SCIARY співпрацює з веб-сайтами?

У більшості випадків SCIARY використовує файл карти сайту, який містить список веб-сторінок для процесу сканування. Веб-майстри можуть змінити файли карти сайту і віддалено керувати процесом сканування. Також сайт сканування обробляється файлом robots.txt, за допомогою якого веб-майстри можуть закрити конкретні посилання, що не пов'язані з відкритою інформацією.

Які дані будуть збережені в базі даних SCIARY?

Під час процесу сканування, SCIARY виявляє інформацію, яка буде корисна в майбутньому для наукових досліджень вченим по всьому світі. SCIARY зберігає корисну інформацію всередині певної базі даних. Дані, які будуть збережені включають опис різних наукових і освітніх паперів і документів.

ЗАУВАЖТЕ. SCIARY не зберігає файли в базі даних. Всі завантажені файли, крім деяких фотографій, будуть видалені після процесу індексації. SCIARY зберігає тільки посилання на науковий зміст.

Однією з основних задач SCIARY є підключення користувачів з науковими інтересами всієї мережі Інтернет. В цьому сенсі SCIARY не копіює наукові дані - SCIARY перенаправляє користувачів на сайт, в якому знаходиться ця інформація. SCIARY збільшує взаємодію користувачів з цим веб-ресурсом.

Насолоджуйтесь величезним об’ємом наукових ресурсів в одному місці.